Главная / Земля / Чотириденний робочий тиждень захистить земну атмосферу

Чотириденний робочий тиждень захистить земну атмосферу

Чотириденний робочий тиждень може допомогти врятувати планету Земля. Про це заявили британські вчені за підсумками 9-річного дослідження.

24377fffdf42fec2da92e96f9485e855
Справа в тому, що скорочення робочого тижня, в першу чергу, зменшить енергоспоживання, що сприяє зниженню вуглецевих викидів в атмосферу. Даний фактор має величезне значення в боротьбі з небажаними кліматичними змінами.

В ході експерименту працівникам неназваної корпорації надали додатковий вихідний, але збільшили робочий час у будні. Як з’ясувалося, три вихідних дуже добре позначилися на психологічному стані працівників і їх самопочутті.

У США аналогічний експеримент проводився протягом чотирьох років. За підсумками вуглецеві викиди на конкретному підприємстві скоротилися на 12 тис. тонн. Однак в 2011 році дослідження припинили через невдоволення тих, хто працював повний робочий тиждень.

У Швеції теж проходив подібний експеримент в 2015 році. Дослідники зробили висновок, що в результаті підвищилася продуктивність громадян та їх фізичний стан, передає Vlad Time.

Виходячи з цих результатів, вчені стверджують, що перехід на чотириденний робочий тиждень в глобальному масштабі позитивно позначиться не тільки на стані навколишнього середовища, але і на світовій економіці.

 
comments powered by HyperComments