Главная / Фото / Ця 23-річна студентка живе в поїздах, щоб не платити за оренду квартири

Ця 23-річна студентка живе в поїздах, щоб не платити за оренду квартири

 
 

Коли інші пасажири сходять з поїзда, щоб, нарешті, повернутися додому, Леоні Мюллер нікуди не поспішає. Це тому, що вона вже вдома, адже її квартира — поїзд.

23-річна студентка німецького університету з’їхала з орендованої квартири навесні. «Все почалося з суперечки з моїм господарем», — розповідає Мюллер. — «Я одразу вирішила, що не хочу більше жити».

Замість цього вона купила проїзний, що дозволяє їй цілий місяць подорожувати по країні на будь-якому з поїздів.

23-річній Леоні Мюллер з Штутгарта, Німеччина, настільки набридли орендодавці, що вона вирішила відмовитися від постійного житла, щоб жити в поїздах.

Дівчина подорожує зі всім своїм гардеробом, ноутбуком і підручниками і миє волосся у вагонному санвузлі.

У Леоні, яка навчається в університеті Тюбінгена, є бойфренд в Кельні, так що вона регулярно їздить до нього зі швидкістю 300 кілометрів на годину.

Кожен місяць Леоні купує проїзний за 380 доларів, що дозволяє їй подорожувати на будь-якому поїзді. Це трохи менше 450 доларів, які вона платила за оренду квартири.

Хід незвичайного експерименту дівчина поки що документує в блозі. Пізніше досвід сучасного кочівника вона збирається відбити у своїй дипломній роботі.

«Я хочу надихнути людей поставити під питання їх звички і речі, які вони вважають нормальними», — говорить Леоні, яка живе у бойфренда, матері, бабусі або друзів, коли не їздить на поїзді.

Говорячи про свій новий будинок, вона сказала: «Я дійсно відчуваю себе як вдома в поїздах і можу відвідати безліч друзів і міст. Я немов весь час на канікулах».

Тим не менш, кочівниця визнає, що іноді спати в поїзді досить важко через шум і турбот з приводу безпеки її рюкзака.

Натхнення: deadbees.net

 
comments powered by HyperComments