Главная / Земля / Цивілізація австралійських аборигенів визнана найдавнішою на Землі

Цивілізація австралійських аборигенів визнана найдавнішою на Землі

Аналіз ДНК, проведений дослідниками з університету Копенгагена, показав, що цивілізація австралійських аборигенів зародилася 50 тисяч років тому, що робить її найдавнішою у світі.

0d765445bdd3cbf9bbf7a3870a71c4ca
Результати цього дослідження не були новиною для самих аборигенів — вони і до цього називали себе найдавнішою нацією. Підстави для цього їм давали їх традиційні казки та легенди.

У фольклорі аборигенів описуються пересування земних мас і повені. Також там описується ще той час, коли Великий бар’єрний риф був частиною суші. Всі ці явища отримали офіційне наукове підтвердження від геологів.

Читайте також: 

Австралійська культура була відкрита колоністами. Останні дослідження показали, що аборигени застосовували складні сільськогосподарські технології, а також мали свої розвинені способи лову риби.

Зараз культура аборигенів переживає занепад. Для таких співтовариств властива бідність, відсутність постійного житла, алкоголізм, вживання наркотиків. Однак розробляються програми, націлені на покращення рівня життя аборигенів і відродження їх культури.

 

 
comments powered by HyperComments