Главная / Поради / Дерев’яний стіл на кухню чи стіл з інших матеріалів: що обрати?

Дерев’яний стіл на кухню чи стіл з інших матеріалів: що обрати?

Кажуть, що кухня – особливе місце для кожної господині. Це не просто кімната, в якій проходить процес приготування їжі – це місце, в якому твориться магія та народжуються кулінарні шедеври.

1-27-11-2016-600-365

Без сумніву, жодна господиня не зможе обійтись без кухонного приладдя, проте основою будь-якої кухні є меблі. Закриті та відкриті шухлядки, полиці, на яких вишукувались різноманітні баночки зі спеціями, робочі поверхні, голова кухні – дерев’яний кухонний стіл.

Основа кухні – дерев’яний стіл

На сьогоднішній день вибрати стіл на кухню не є проблемою. У магазинах представлений широкий асортимент товарів, проте розмаїття кольорів, моделей та форм можуть тільки перешкодити правильному вибору. На що ж звернути увагу, щоб покупка задовольняла всі вимоги: була функціональною, практично, та красивою?2-27-11-2016-600-400

Обираючи дерев’яний стіл для кухні зверніть увагу на наступні характеристики:

  • Розмір. На кухні, як ніде інше, важливо виміряти розмір столу до міліметру. У випадку, якщо він буде меншим ніж ви очікували, то ви втрачаєте частину робочої поверхні, яку можна було б функціонально використовувати, якщо ж стіл опиниться більшим ніж передбачалось, о він навпаки зменшить вільний простір на кухні.
  • Матеріал. Сьогодні немає особливих проблем з вибором матеріалу. У магазинах представлені моделі із скла, металу, дерева, та штучних матеріалів. Радимо зупинити свій вибір на дерев’яному кухонному столі, оскільки він є абсолютно екологічним, до того ж має підвищені показники зносостійкості.
  • Форма. Те, який стіл ви оберете для своєї кухні: круглий, квадратний, прямокутний чи навіть трикутний, залежить перш за все від дизайну кімнати. Однак слід звернути увагу на те, що прямокутна чи квадратна форма більш практична та має більше корисної площі.

Переваги дерев’яного кухонного столу

Обираючи стіл на кухню, зверніть увагу на моделі із натурального дерева. До переваг масиву дерева можна віднести:

  • Зносостійкість. Натуральна деревина не тільки менш чутлива до механічних пошкоджень, а і підлягає реставрації при незначних ушкодженнях.
  • Екологічність. Дерево є гіпоалергенним матеріалом, до того ж деревина має унікальні властивості: вона вирівнює рівень вологи в приміщенні, та навіть очищує повітря.
  • Естетична привабливість. Меблі з натурального дерева завжди виглядають дуже престижно та стильно. Вони стануть ідеальним доповненням до будь-якої кімнати.

Обирайте натуральне та якісне разом з інтернет-магазином меблів Klen.ua, приємних Вам покупок!

 

 
comments powered by HyperComments