Главная / Здоров'я / Дезінфікуючі серветки можуть знизити ризик харчового отруєння

Дезінфікуючі серветки можуть знизити ризик харчового отруєння

 
 

Миття рук і використання дезінфікуючих серветок на кухні після приготування птиці можуть майже повністю виключити ризик харчового отруєння, викликаного шкідливими бактеріями, говорять американські вчені з Університету Арізони.

27e183e091ed31096df917d31c9fd472

У ході дослідження було встановлено, що люди можуть зменшити ризик харчового отруєння, викликаного бактеріями роду Campylobacter, аж до 99,2% з допомогою використання дезінфікуючих серветок на кухні. Сирий птах, куплений в магазині, може бути заражений Campylobacter. Навіть якщо ви готуєте м’ясо дуже ретельно, поки сік не стане прозорим, це знищить бактерії, але все ж залишатиметься шанс, що бактерії, залишені в області підготовки птиці на робочих поверхнях, які зможуть викликати захворювання.

Дані бактерії чутливі до дії звичайних дезінфектантів, тому обробка кухонних поверхонь і миття рук після приготування птиці допоможе уникнути небезпечної інфекції. Бактерії Campylobacter викликають блювоту та діарею і можуть бути дуже небезпечні для маленьких дітей, літніх людей і людей з ослабленою імунною системою.

Читайте також: 

У той час як відмова від промивання птиці під краном може допомогти запобігти поширенню бактерій через бризки і розпилення, нове дослідження припускає, що очищення дезінфікуючими серветками робочих поверхонь відразу після розпакування та підготовки м’яса птиці може додатково захистити людей від зараження. Фахівці виявили, що просте фізичне видалення бактерій дезінфікуючими серветками є відмінним рішенням проблеми, знижуючи ймовірність розвитку інфекції до 99,2%.

Натхнення: healthvesti.com

 
comments powered by HyperComments