Главная / Людина / Дівчата отримують від сексу більше задоволення, ніж хлопці

Дівчата отримують від сексу більше задоволення, ніж хлопці

В ході проведення досліджень лікарі зафіксували, що представниці слабкої статі отримують під час сексу більше задоволення, ніж чоловіки.

5825d60e29ce8d623240ff077db23af7

Такий висновок експерти зробили після реалізації комплексних спостережень. Слід зауважити, що ініціаторами випробувань виявилися співробітники з Concordia University, розташованого в Канаді. За словами психологів, серед населення планети поширеним вважається думка, ніби хлопці думають про секс 24 години на добу. Більш того, багато людей вважають, що представники сильної статі готові щодня займатися любов’ю, в той час як жінкам важливіше психологічна сторона відносин.

Нові проекти, реалізовані медиками, показали, що дівчата отримують більше задоволення від сексу, ніж чоловіки. Дослідники заявили, що це обумовлено здатністю жінок по-різному відчувати оргазм. За словами експертів, в тілі дівчат існує 4 ерогенні зони.

У цей список входять клітор, соски, шийка матки і внутрішня зона навколо точки G. Таким чином, секс приносить жінкам більше задоволення, ніж чоловікам.

Натхнення: healthvesti.com

 

 
comments powered by HyperComments