Главная / Людина / Дівчата використовують головний мозок ефективніше від чоловіків

Дівчата використовують головний мозок ефективніше від чоловіків

 
 

Ініціатори нових експериментів довели, що представниці слабкої статі використовують головний мозок ефективніше від чоловіків.

02ce5552677f64dccfc110131d5b3845

Повідомляється, що авторами лабораторних спостережень стали фахівці з Каліфорнійського університету. Слід зауважити, що під час здійснення досліджень лікарі виявили цікаву закономірність. З’ясувалося, що центральний відділ нервової системи дівчат функціонує краще головного мозку хлопців. У нових проектах взяли участь 45 юнаків і 59 дам. Медики встановили, що мозок представників сильної статі на 100-150 грамів важчий жіночого.

Науковці впевнені, що дівчатам вдається витрачати набагато менше енергії, що виробляється клітинами мозку. Автори експериментів заявили, що в центральному відділі нервової системи хлопців значно більше нейронів, у той час як мозок дам складається з безлічі мозкових зв’язків.

Дана відмінність покращує швидкість мислення жінок. Таким чином, представниці слабкої статі можуть одночасно думати і відчувати. Юнаки мають можливість фокусуватися тільки на одній конкретній задачі. Жінки зациклюються на деталях, а чоловіки думають над спільною ідеєю.

Натхнення: healthvesti.com

 
comments powered by HyperComments