Головна / Людина / Дівчата використовують головний мозок ефективніше від чоловіків

Дівчата використовують головний мозок ефективніше від чоловіків

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
 
 

Ініціатори нових експериментів довели, що представниці слабкої статі використовують головний мозок ефективніше від чоловіків.

02ce5552677f64dccfc110131d5b3845

Повідомляється, що авторами лабораторних спостережень стали фахівці з Каліфорнійського університету. Слід зауважити, що під час здійснення досліджень лікарі виявили цікаву закономірність. З’ясувалося, що центральний відділ нервової системи дівчат функціонує краще головного мозку хлопців. У нових проектах взяли участь 45 юнаків і 59 дам. Медики встановили, що мозок представників сильної статі на 100-150 грамів важчий жіночого.

Науковці впевнені, що дівчатам вдається витрачати набагато менше енергії, що виробляється клітинами мозку. Автори експериментів заявили, що в центральному відділі нервової системи хлопців значно більше нейронів, у той час як мозок дам складається з безлічі мозкових зв’язків.

Дана відмінність покращує швидкість мислення жінок. Таким чином, представниці слабкої статі можуть одночасно думати і відчувати. Юнаки мають можливість фокусуватися тільки на одній конкретній задачі. Жінки зациклюються на деталях, а чоловіки думають над спільною ідеєю.

Натхнення: healthvesti.com

 
Loading...
comments powered by HyperComments