Главная / Земля / Дивна поведінка тварин під час сонячного затемнення

Дивна поведінка тварин під час сонячного затемнення

У США очевидці розповіли, як вели себе тварини під час унікального сонячного затемнення, інформацію попросили надати вчені Каліфорнійської академії наук. За словами жителів різних штатів, багато тварини демонстрували незвичну поведінку, схожу з почуттям розгубленості.


Люди повідомляли, що під час затемнення в значній кількості з’явилися світлячки, вони чули голосне цвірінькання цвіркунів і голос корів. Лорен Ліонс Коул з Південної Кароліни повідомив, що бабки буквально «зійшли з розуму» під час піку затемнення, а потім зникли, як тільки сонце з’явилося з-за місяця. У Лос-Анджелесі очевидець розповів, що після затемнення в його офіс влетів рій бджіл, можливо тьма спровокувала комах і вони загубилися. Мавпи збиралися разом і мовчали, не розуміючи, що відбувається.

У зоопарку Мемфіса, де затемнення покрило лише 93% Сонця, крокодили були більш активні, ніж коли-небудь, жирафи почали рухатися до притулку, а ведмеді ніби завмерли в очікуванні чогось. Також працівники установи зазначили, що під час затемнення почали голосно кричати пінгвіни. У затоці Ямайки в заповіднику дикої природи в Нью-Йорку, який побачив 72%, виникла «страшна» тиша, яку багато спостерігали і в інших штатах. Там не було чути співу птахів або звуків природи.

Раніше під час попереднього затемнення, вчений спостерігаючи за сонячним затемненням в Болівії, став свідком дивної поведінки лам, які вишикувалися в ряд, щоб поспостерігати за природною аномалією.

Також відомий випадок, коли під час затемнення у Галапагоських островів десятки китів піднялися на поверхню океану за п’ять хвилин до початку затемнення і лише через п’ять хвилин після завершення затемнення повернулися назад на глибину.

Дослідники вважають, що незвичайна поведінка тварин пов’язана з тим, що затемнення впливає на їх циркадні ритми, за рахунок чого тваринам здається, що настав вечір, хоча насправді це не так.

 
comments powered by HyperComments