Главная / Відео / Дивовижне відео полювання рисі на лосося (відео)

Дивовижне відео полювання рисі на лосося (відео)

У США в Національному парку «Олімпік» в штаті Вашингтон зняли на відео полювання рисі на лосося, розмір якого не поступався розміром самої рисі.

Раніше на цьому тижні доглядач парку Чі Снук попрямувала на ранкову прогулянку до Тафт-Крик, притоку річки Хох, щоб поспостерігати за нерестом лососів. 5 видів лососевих мешкають в річках парку, сезон нересту починається восени. Снук зазначила, що спустилася вниз з одним із співробітників, однак з’ясувалося, що вони там не одні. У води вони виявили самку рисі, яка полювала на рибу — це подія примітно тим, що зазвичай цих кішок дуже важко побачити.

За словами Снук, вона залишалася на протилежному березі струмка, а зйомка відео була зроблена з мосту. Вона зазначила, що рись була повністю зосереджена на полюванні і не звертала на неї уваги. Рись важко спостерігати ще й тому, що ці тварини ведуть нічний спосіб життя. Найкращим часом для того, щоб їх побачити, є світанок і захід сонця. Рисі не люблять уваги, вважаючи за краще залишатися непоміченими, однак, як розповіла Снук, ця рись була цілком поглинена процесом полювання. У підсумку вона зловила лосося розміром з неї саму, навіть не замочивши при цьому шерсть.

Як вважають доглядачі парку, судячи з відео, ця рись була дорослою самкою. Рисі користуються перевагою великої кількості риби в парку, особливо вважаючи за краще полювати в сезон нересту лосося, коли риба втомлена довгою подорожжю. Крім риби, вони полюють на кроликів, мишей, білок і птахів.

 

 
comments powered by HyperComments