Главная / Здоров'я / Дієтологи розповіли про небезпеку сокових дієт

Дієтологи розповіли про небезпеку сокових дієт

Дієтологи розповіли, яку небезпеку для організму представляють сокові дієти. Такою методикою слідують багато відомих особистостей, активно просуваючи зазначений метод схуднення в маси.

Все більше людей вирішуються на сокові дієти з овочів і фруктів, сподіваючись таким чином поліпшити стан шкіри, схуднути і навіть підвищити настрій. Однак експерти наполягають, що такі методи можуть бути небезпечні, адже людина відмовляється від іншої корисної і важливої їжі. Крім того, зазначений різновид харчування, як правило, включає значні обсяги цукру. Стрибки останнього в крові провокують вироблення інсуліну, який допомагає клітинам задіяти цукор для енергії. Це призводить до різкого збільшення і подальшого падіння енергії, тому людина відчуває втому.

Відрізняються сокові дієти і нестачею білка, а ще там немає волокон, що використовуються для виведення продуктів відходу з організму, серед яких зайві гормони. Серед побічних ефектів зазначеного харчування може бути нудота, болі в животі і головний біль, а також інше.

 
comments powered by HyperComments