Главная / Технології / Дизайнерський концепт Apple iPhone 7

Дизайнерський концепт Apple iPhone 7

 
 

Яким буде новий iPhone поки ще ніхто не знає. Певні джерела повідомляють, що Apple трохи змінить дизайн смартфона, зосередившись на апаратному забезпеченні. Хтось, навпаки, впевнений, що наступне покоління iPhone буде являти собою продукт, створений «з нуля». Щоб не вийшло, дизайнери мають власний погляд, і творець концептів Мартін Хайєк вирішив представити своє бачення Apple iPhone 7.

Дизайнер повністю відмовився від перерахування очікуваних технічних характеристик апарату, обмежившись лише демонстрацією його зовнішнього вигляду. За основу взято дизайн нинішнього iPhone 6, але найбільший інтерес тут викликає дисплей. Так, за поданими рендерами ми можемо припустити, як на практиці буде реалізована ідея дисплея «від краю до краю», згідно з якою кнопка повернення на домашній екран з дактилоскопічним сенсором перестане займати окрему галузь, а стане частиною тач-панелі.

http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299
У «яблучної» компанії вже є патент на подібну технологію. Не можна не помітити підсвічуючий логотип Apple на задній панелі, а також подвійний фотомодуль. Останній був врахований Хайєком після того, як каліфорнійці викупили виробника «розумних» камер Linx.

Джерело: computerbild.de

Натхнення: 24gadget.ru

 
comments powered by HyperComments