Главная / Різні цікавинки / Для чого потрібна пневматична зброя

Для чого потрібна пневматична зброя

 
 

У поданні сучасної людини пневматична зброя нерідко асоціюється виключно з самообороною. Однак вона призначена не зовсім для цих цілей.

У той же час є безліч причин для того, щоб купити http://ek.ua/. Розглянемо деякі з них:

07-05-15-foto-600x484-1

  • Полювання. Збираючись вполювати на таку досить велику дичину, як зайці, кролики, борсуки або бабаки, візьміть з собою пневматику.
  • Спорт. Займаєтеся або плануєте зайнятися спортивною стрільбою? Тоді пневматичний пістолет — саме те, що потрібно Вам.
  • Розвага. З пневматикою легко влаштувати змагання зі стрільби по пляшках на пікніку або власний міні-тир в заміському будинку.
  • Тренування. Перед тим як перейти до повноцінної зброї для самооборони (наприклад, газового або травматичного), буде непогано потренуватися в базових навичках стрільби. Для цього пневматика підійде найкращим чином. Вартість пістолета і одного пострілу з нього невелика. Якраз для початківця стрілка без досвіду.
  • Статус. У всі часи до зброї у людей було особливо трепетне ставлення. Воно є символом сили, мощі, влади. Володіння пневматичним пістолетом стане знаком престижу для власника.
  • Подарунок. Існують особливі подарункові пневматичні пістолети, на які часто наносяться дарчі написи різними методами. Такий незвичайний подарунок сподобається кожному чоловікові, особливо — колекціонерові.

Виходячи з цього, перед покупкою потрібно визначитися з параметрами бажаного зразка зброї — його типом, точністю, скорострільністю, зручністю експлуатації, країною-виробником, вартістю і так далі.

Подумайте ще й про те, як часто Ви будете стріляти зі зброї. Пам’ятайте, що володіння деякими типами пневматичних пістолетів потребує неминучих додаткових витрат на змінні газові балони (перезаряджаються або ж одноразові).

 
comments powered by HyperComments