Главная / Людина / До 2045 року Humai навчиться воскрешати померлих

До 2045 року Humai навчиться воскрешати померлих

 
 

Американська компанія Humai, яка довгий час розробляла власну концепцію досягнення довголіття, знайшла нестандартний вихід. Вона планує приступити до воскресіння померлих у 2045 році.

Керівником інноваційного проекту є підприємець із США Джош Боканегра. Він пропонує зберегти мозок людини в замороженому стані в спеціальній посудині, щоб надалі пересадити його в біонічне тіло, яке, згідно з планом, сформують до 2045 року.

Боканегра вважає безперспективним завданням спробу обдурити задум Бога, зупинивши процес старіння клітин, над якими працюють науковці по всьому світу. Оскільки клітини старіють і зношуються не просто так, це природний хід життя. Заповзятливий фахівець використовує метод «від протилежного» і вже зараз готовий зберігати головний орган в організмі людини – мозок. Згодом фахівці пристосуються до повної реанімації тіла, спроектувавши біонічне тіло, в яке помістять заздалегідь заготовлений матеріал здатний запустити його.

Однак подібна послуга буде по кишені тільки дуже заможним людям, які вже зараз можуть заповідати заморозити свій мозок після смерті, щоб вчені змогли надати їм шанс на друге життя, коли настане час ікс.

 
comments powered by HyperComments