Главная / Інтернет / Додаток створює соціальний прогноз погоди

Додаток створює соціальний прогноз погоди

 
 

Цивільна журналістика стає усе більш популярним явищем з розвитком Інтернету, але є одна сфера, в якій ми не спостерігаємо ніяких змін : це прогнози погоди. По суті, для того, щоб передбачити погоду, треба багато чого дізнатися, а також провести науковий аналіз, чим і займаються фахівці. Але що щодо пророцтва погоди в теперішньому часі? Як часто ми заходимо на сайти з прогнозами погоди, і намагаємося дізнатися, чи брати нам сьогодні кепку для захисту від сонця, або ж парасолька від проливного дощу. І наскільки у результаті прогноз буває точний?

Ось саме цей факт, з яким намагається боротися додаток Weathermob. Така собі «соціальна погодна кампанія» дозволяє користувачам ділитися погодою в теперішньому часі. Серед користувачів можуть бути і професійні метеорологи, але більшість людей — це ті, кому не складно просто вийти на вулицю.

Додаток дозволяє ділитися фотографіями довкілля, щоб люди, які живуть поруч, могли подивитися, яка погода у вас і зробити простий аналіз, наскільки сильний снігопад/злива, або ж яскраве сонце. Усе це може здаватися зайвим, але тільки для тих, хто живе у високорозвиненій країні. А жителі країн третього світу просто не мають доступу до хорошого прогнозу погоди. Особливо це може бути украй корисно напередодні стихійних лих.
На даний момент, близько 80 000 чоловік з 135 країн світу зареєстровані в цьому додатку.

Натхнення: www.gizmonews.ru

 
comments powered by HyperComments