Главная / Технології / Док-станція Hub+ додасть портів новому MacBook

Док-станція Hub+ додасть портів новому MacBook

 
 

Наявність у нового 12-дюймового MacBook всього одного роз’єму USB Type-C стало поштовхом для створення сторонніми компаніями аксесуарів, здатних доповнити яблучне дітище достатньою кількістю різноманітних портів. Так на теренах майданчики Kickstarter з’явився проект від стартапу Nonda по збору коштів на масове виробництво док-станції Hub+.

Пристрій містить два роз’єми USB-C, три роз’єми USB 2.0 Type A (для підзарядки мобільних пристроїв), слот для карт пам’яті SDXC, вбудовану батарею ємністю 400 магод, що гарантує 2,5 години роботи iPhone 6 в режимі розмови. Ще до док-станції можна підключити дисплей. Корпус міцний, виконаний з алюмінієвого сплаву. Габарити виробу — 122х39х8.55 мм, вага 99 гр.

http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299
Компактний розмір дозволяє без намаги взяти Hub+ з собою, поклавши його в сумочку або кишеню. Єдиним недоліком пристрою є те, що крім власників нових MacBook аксесуаром навряд чи зможе скористатися велика кількість людей — Hub+ підключається через USB Type-C, який поки що зустрічається вкрай рідко. За попереднім замовленням багатофункціональний концентратор можна замовити за $79.

Джерело: geeky-gadgets.com

Натхнення: 24gadget.ru

 
comments powered by HyperComments