Главная / Фото / «Домашні» комахи, що живуть поряд (фото)

«Домашні» комахи, що живуть поряд (фото)

У кожному будинку є які-небудь комахи. Навіть якщо ви їх не бачите, це не означає, що у вас немає «співмешканців». Деякі з таких «домашніх» комах цілком нешкідливі, а деякі являють серйозну небезпеку для здоров’я людини.


1. Мокриці
Найчастіше мокриць можна зустріти у ванних і туалетах квартир, розташованих на першому поверсі. Ці ракоподібні заводяться в сирих місцях і є чудовими індикаторами різних поломок водопроводу і розгерметизації фланців.

2. Постільні клопи
Ці комахи не мають крил, селяться великими групами і ночами кусають людину, нерідко викликаючи тим самим серйозні алергічні реакції.


3. Блохи
Ці дрібні стрибаючі комахи, що паразитують в основному на кішках, собаках або домашніх гризунах, цілком можуть покусати людину. Позбутися від бліх дуже складно, адже нерідко вони потрапляють в будинок з підвалу.


4. Воші
В квартиру воші потрапляють, падаючи зі своєї жертви, а живуть ці дрібні білі або сіруваті комахи в білизні або на волосистій частині тіла людини.


5. Таргани
Таргани є найбільш впізнаваними комахами. Живуть вони найчастіше на кухні, харчуючись різними харчовими відходами. На своїх лапках ці комахи розносять бруд із хвороботворними мікроорганізмами, тому від них треба позбавлятися негайно.


6. Домашні мурахи
Ці комахи дуже організовані. Створивши гніздо вони залишають у ньому самок відкладати яйця, а всі робочі особини відправляються на пошуки запасів. Мурахи належать до квартирних комах, що найбільш важко вивести.


7. Мухоловки
Мухоловка або домашня сороконіжка нерідко зустрічається в квартирах, вселяючи жах мешканцям своїм гидким зовнішнім виглядом. Насправді ця комаха досить мирна.


8. Косарики
Ця безглузда істота з довгими ногами створює незручність тим, що розставляє по квартирі безладні сіті для лову здобичі. Селиться косарик найчастіше в темних кутках або біля вікон.


9. Міль
Ці непримітні метелики можуть не тільки зробити дірку в одязі з натуральних матеріалів, але і попсувати крупи.


10. Небезпеку складають не тільки дорослі, а й личинки, які проникають в закриті банки і харчуються продуктами.

 

Натхнення: daypic.ru

 

 
comments powered by HyperComments