Главная / Поради / Доставка натуральних еко продуктів у Києві від TheLavka

Доставка натуральних еко продуктів у Києві від TheLavka

Кожна людина, що живе на земному шарі знає про корисність натуральних продуктів. Хімічні речовини, які сприяють росту цибулі, помідорів та огірків врешті-решт осідають на стінках нашого шлунку. Звісно, що здоровішими ми від цього не стаємо. Недивно, що зараз в усьому світі люди намагаються переходити на екологічно чисті продукти.

02-09-16-foto-600x269-1

До екопродукції є ряд вимог, яких слід дотримуватися. По-перше, вона повинна вирощуватися в екологічно чистій місцевості. По-друге, не допускається використання хімічних речовин. По-третє, при створенні ковбас, сирів чи хлібу не допускається включення у технологічній процес операцій, котрі можуть нашкодити корисним властивостям їжі.

На перший погляд кожен свідомий громадянин повинен вживати саме екопродукцію. Проте не усе так просто. Справа у тім, що далеко не усі супермаркети займаються її продажем. Ті ж які можуть запропонувати натуральні помідори чи огірки зазвичай вказують на цінниках надто великі цифри.

На щастя, вихід із ситуації є. Якщо ви бажаєте коштувати натуральну їжу, яка оздоровлює організм, то слід робити покупки у спеціалізованих магазинах. Так ви зможете значно зекономити й при цьому будете впевнені у якості купленого товару. Саме таким є магазин TheLavka. Доставка натуральних еко продуктів у Києві здійснюється у п’ятницю.

Більшість людей здивує такий графік, проте це європейська модель співробітництва фермерів, та безпосередніх споживачів. Компанія виступає тільки посередником. Ви купуєте продукцію у людей, які вирощують її. Звісно, кожне домогосподарство, з яким співпрацює компанія проходить ретельно перевірку. Адже якість при продажі натуральної їжі знаходиться на першому місці.

Головна ідея сервісу полягає у створенні кваліфікованої проміжної ланки, яка буде об’єднувати фермерів та споживачів. Якщо до цього вам для того, щоб скуштувати справжній домашній сир чи шинку потрібно було їхати за місто на машині у неділю вранці, то тепер достатньо оформити замовлення на сайті й у п’ятницю вам доставлять усе прямо з грядки.

Чому доставка здійснюється тільки у п’ятницю?

Ми звикли, що о 23 годині ночі можна зайти до супермаркету та придбати усе, що душі завгодно. Мабуть, тому думка, що на помідори, огірки, неймовірно смачний домашній хліб та солодощі треба чекати, збиває з пантелику. Проте давайте подивимося на це з іншого боку. Продукція, яка знаходиться у супермаркетах зазвичай лежить там не один день, а то і тиждень. Ви у свою чергу купуєте першокласний продукт, який ще в ранці висів на грядці.

Мало того, якщо фермери роблять сир, чи ковбасу їм потрібно чітко розраховувати об’єми, адже надлишки прийдеться просто викинути, а хто захоче переводити першокласний товар? Саме тому ви отримуєте свіжий продукт, адже він готується саме для вас. Тут не має фабричної метушні та штампування. Кожен продукт робиться так, щоб ви зробили ще одне замовлення.

Як закуповуватися раз на тиждень?

Все досить просто. Достатньо зайти на сайт та обрати продукцію до смаку. Уявіть, що ви просто один раз скуповуєтесь у супермаркеті. При цьому вам не потрібно кудись їхати та бродити з возиком серед безкінечних рядів. Просто оберіть товар та додайте його до свого віртуального кошика.

До речі, здійснюючи покупку ви одразу побачите, у якому домогосподарстві був вироблений продукт. Тому є можливість обрати саме ту ферму, продукція якої вам найбільше сподобається.

Отже, якщо ви бажаєте їсти натуральну та корисну їжу заходьте на сайт thelavka.com, та купуйте справжню натурально їжу, починаючи від домашнього хлібу, та закінчуючи джемом з ожини. Щоб смаколики доставили у цю ж п‘ятницю замовлення слід зробити до 11 години ранку середи.

 

 
comments powered by HyperComments