Головна / Технології / Дрони Amazon доставлять посилку прямо в руки, де б ви не знаходилися

Дрони Amazon доставлять посилку прямо в руки, де б ви не знаходилися

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
   
Як відомо, американська компанія Amazon, яка спеціалізується на продажу товарів та послуг через Інтернет, тестує унікальну систему доставки за допомогою безпілотників. Тепер з’явилася інформація, що в майбутньому дрони Amazon зможуть доставляти посилки покупцям прямо в руки в незалежності від їх місця розташування.
f1e24ef3ccf90ae4288565ccd9aabfeb

Amazon запатентувала нову систему доставки замовлених товарів, при якій не потрібно попередньо зв’язуватися з покупцем і погоджувати зручний час доставки. За задумом компанії, дрони зможуть відстежувати місце розташування клієнта по GPS і доставляти товар прямо в руки там, де він знаходиться в даний момент. Також користувач за допомогою спеціальної програми зможе вказати місце і час доставки товару, навіть якщо дрон вже був відправлений.

http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299
Відзначається, що в доставці одного товару можуть брати участь кілька дронов. Приміром, один його забере зі складу та передасть на певній точці іншому, який і завершить процес, доставивши замовлений товар клієнту.

Нагадаємо, футуристична програма доставки товарів за допомогою безпілотних літальних апаратів Amazon Prime Air була представлена у 2013 році. А в цьому році компанія почала тестувати її на секретному полігоні в Канаді.

 
Loading...
comments powered by HyperComments