Главная / Технології / Дрони-поліцейські: знайде, наздожене, знешкодить

Дрони-поліцейські: знайде, наздожене, знешкодить

Компанії DJI, відомий виробник квадрокоптеров, і Axon, що випускає тазери, вирішили об’єднати зусилля для створення дронів-поліцейських.

Axon оголосила, що разом з DJI буде продавати поліції США патрульних дронів за програмою Axon Air. Всі дрони з’єднані з Evidence.com, «хмарною» системою управління даними, куди будуть надходити всі дані з камер дрона.

Axon Air вже пропонує свої послуги підрозділам поліції і навіть перераховує ті функції, які будуть виконувати дрони: шукати й рятувати, здійснювати реконструкцію автомобільних аварій, спостерігати за великими скупченнями людей, здійснювати погоні і моніторинг будівель, реагувати на природні катастрофи, аналізувати місця злочинів і здійснювати збір доказів за технологіями нового покоління.

Дрони не занадто дорогі, повністю автоматизовані і здатні значно розширити можливості поліцейського контролю і спостереження, що, звичайно, не може не ставити питання про обмеження особистого простору сучасної людини.

В рекламних матеріалах немає жодної згадки про те, що майбутні дрони-поліцейські будуть оснащені технологіями розпізнавання осіб, але Axon вже підтвердила, що розглядає таку можливість і збирається обладнати свої камери цією функцією. Аналітики попереджають, що у такому випадку навіть простий вихід на вулицю будь-якої людини стане певною формою спостереження і перевірки особистості.

Натхнення: www.popmech.ru

 
comments powered by HyperComments