Главная / Інтернет / Екс-главред Guardian звинуватив Facebook в падінні доходів газети

Екс-главред Guardian звинуватив Facebook в падінні доходів газети

Колишній головний редактор Guardian Алан Русбріджер стверджує, що газета через дії соціальної мережі Facebook втратила близько 27 мільйонів доларів доходу. Про це пише Business Insider, посилаючись на інтерв’ю з колишнім видавцем.

Журналіст запевняє, що Facebook, насправді, дає можливості для поширення реклами і видавців, але відбирає майже всі гроші за нікому не зрозумілих алгоритмів поширення спонсорського контенту.

«Сценарій розвитку, насправді, буде тільки погіршуватися, так як у них є своєрідні способи для дистрибуції, з якими не ми, ні хтось інший не зможе впоратися», — запевняє Русбріджер.

На його думку, загальний дохід Guardian від онлайн-реклами склав в минулому році 108 мільйонів доларів, що говорить про занепад у розмірі 2,3%. Коли ж Русбріджер очолював видання, керівництво звітувало про дохід у 132 мільйони.

«Непрозора» політика Facebook в області реклами, однак, не дозволила це зробити, і роком пізніше, що і привело до такого зниження. При цьому, соціальна мережа заявила, що навчилася боротися з блокувальниками реклами і планує робити це на постійній основі.

 

 
comments powered by HyperComments