Главная / Людина / Експеримент: чоловічі бороди і туалети однаково брудні

Експеримент: чоловічі бороди і туалети однаково брудні

 
 

Нове дослідження показало, що деякі чоловічі бороди не чистіше від громадських туалетів. У рослинності на обличчі були виявлені бактерії, які зазвичай зустрічаються в екскрементах. Канал Action 7 News провів невеличкий телевізійний експеримент, яким керував мікробіолог Джон Голобік (John Golobic) з незалежної лабораторії Quest Diagnostics в Нью-Мексико. Дослідник вивчив ряд борід на предмет наявності на них різних мікробів.

Дослідження показало несподівано тривожні результати.

ee819749a9c10792483a717315ad8f01

Зазвичай я нічому не дивуюся, але ця знахідка мене здивувала, — заявив Голобік.
http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299
Деякі бороди містили нормальні бактерії, а деякі виявилися брудніші від туалетів. Варто зазначити, що знайти бактерії, які присутні у фекаліях, зовсім не означає знайти самі фекалії.

Тим не менш, за словами вченого, виявивши ті ж бактерії у водоймі, її б закрили на дезінфекцію. Хоча знайдені бактерії не є хвороботворними, вони все рівно викликають тривогу.

Голобік каже, що його більше турбує неохайність бороданів. Тим, хто носить бороди, він радить тримати свої руки подалі від обличчя і регулярно мити.

Читайте також: 

Останнім часом у ЗМІ широко обговорюється тема носіння вусів і бороди, а також питання їх шкоди для здоров’я. Згідно ряду публікацій в березні-квітні, на які посилається британське видання IBTimes, рослинність на обличчі може викликати хвороби, так як недоглянуте волосся забезпечує ідеальне середовище для розмноження бактерій. Однак цьому досі немає ніяких переконливих доказів.

Для забезпечення гігієни експерт Брайан Бойє з журналу men’s Health радить регулярно мити бороду з використанням бальзамів-ополіскувачів і натирати волосся на обличчі спеціальним маслом.

Натхнення: hi-news.ru

 
comments powered by HyperComments