Главная / Всесвіт / Експерт: Інопланетяни не стануть нападати на Землю

Експерт: Інопланетяни не стануть нападати на Землю

 
 

Фахівець з Інституту пошуку позаземних цивілізацій (SETI) спростував припущення Стівена Хокінга про те, що інопланетяни можуть напасти на Землю. За словами експерта, існує ряд причин, за якими такий розвиток подій неможливий.

Один з провідних співробітників організації Сет Шостак розповів журналістам видання The Guardian, що громадськість даремно побоюється нападу прибульців. Вже досить тривалий час людство залишає в космосі різні сліди свого існування, серед яких штучні супутники, дослідницькі зонди, радіосигнали і інше. Якби інопланетяни і були агресивні, вони вже давно напали б на Землю, помітивши, що там живе малорозвинена цивілізація.

Читайте також: 

Крім того, фахівець упевнений, що поблизу Сонячної системи немає жодного організму, який володіє технологіями для війни в космосі. Якщо б такі істоти дійсно мешкали десь неподалік, люди змогли б виявити їх сліди. Ті ж, хто проживає далеко, занадто довго будуть добиратися до Землі. За цей час тут зміняться кілька десятків або навіть сотень поколінь. При цьому потрібно враховувати, що нападники повинні мати в розпорядженні дійсно унікальну зброю, призначену для ведення бою в умовах невагомості.

 
comments powered by HyperComments