Головна / Здоров'я / Експерти визнали фітнес-трекери марними

Експерти визнали фітнес-трекери марними

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
 
 

Вчені стверджують: ґаджети, що враховують фізичну активність не приносять відчутної користі в досягненні конкретних результатів. Цілком ймовірно, що більшості користувачів фітнес-трекерів приємно бачити, скільки вони пробігли, пройшли, пропливли, спалили калорій. Однак на кінцевих показниках фізичної активності ґаджети ніяк не відбиваються, пише The Telegraph.

1-14-10-2016-600-339

В якості експерименту добровольцям видали трекер, що враховує фізичну активність. Піддослідним запропонували протягом року займатися спортом. Враховувалися дані про зміни ваги добровольчої групи. Перед першою групою ставили конкретні цілі (пробігти певну кількість кілометрів, зробити за день 10 000 кроків), інші займалися спортом заради грошової винагороди. Остання група ніяких штучних стимулів не мала.

Експеримент довів, що носіння браслета або GPS-брелока на фізичну активність ніяк не впливає. Цікаво, що грошовий стимул спрацював добре. Однак незабаром після одержання прибутку і закінчення першої частини експерименту рівень активності добровольців з цієї групи повернувся до звичайних показників.

Натхнення: medvesti.com

 
Loading...
comments powered by HyperComments