Главная / Людина / Експерти з США розробили новий засіб від алкоголізму

Експерти з США розробили новий засіб від алкоголізму

 
 

Як повідомляють автори дослідження, їм вдалося здійснити унікальний комплекс спостережень, підсумок яких дозволив фахівцям зробити цікавий висновок.

6ba5ca3ff5d96f928ba4a36e8d71cd41

За словами ініціаторів дослідів, у ході реалізації експериментів лікарі створили абсолютно новий препарат, здатний рятувати людей від алкоголізму. Таку інформацію представники медицини розповіли після проведення декількох лабораторних і клінічних досліджень. Науковці зі Сполучених Штатів Америки здійснили ряд випробувань, учасниками яких стали гризуни.

Фахівці стверджують, що лікарський засіб успішно пройшло стадію тестування, тому вже в найближчому майбутньому експерти мають намір реалізувати досліди на організмах чоловіків і жінок, що страждають шкідливою звичкою.

Як заявили науковці, тривалість клінічних спостережень складе від 5 до 6 років. На підставі отриманих даних співробітники дослідницьких центрів схвалять чи заборонять використання панацеї і подальше її просування на світовому ринку фармацевтики. Слід зауважити, що нововведення має такі побічні ефекти, як депресія, втрата здатності відчувати задоволення і відсутність настрою. Авторами проектів стали представники з Університету штату Вісконсін.

Натхнення: healthvesti.com

 
comments powered by HyperComments