Главная / Здоров'я / Експерти знайшли в кавоварках небезпечні для здоров’я бактерії

Експерти знайшли в кавоварках небезпечні для здоров’я бактерії

Іспанські фахівці підготували дуже неприємну новину для любителів кави. За словами вчених, у кавоварках, які розставлені у великих містах практично на кожному розі, з часом розвиваються досить небезпечні для здоров’я бактерії. Результати цікавого дослідження були опубліковані в науковому інтернет-журналі «Scientific Reports».

«Ми з колегами звернули увагу, що в наші дні кавоварки знаходяться в широкому вжитку, так як дозволяють любителям ароматного напою заощадити час і гроші. І в той же час належного обслуговування ці апарати не отримують, тому ми вирішили перевірити їх на наявність шкідливих бактерій», — прокоментував один із співробітників університету Валенсії.

Дослідникам вдалося з’ясувати, що у використаній кавовій гущі з часом можуть розвинутися мікроорганізми подібні ацинетобактеріям і бацилам, яких не вбиває ні висока температура, ні антибактеріальна властивість зерен кави. Тому вчені порадили якомога частіше уникати використання таких апаратів та не економити на своєму здоров’ї.

 

 
comments powered by HyperComments