Головна / Здоров'я / Експерти знайшли в кавоварках небезпечні для здоров’я бактерії

Експерти знайшли в кавоварках небезпечні для здоров’я бактерії

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
 
 

Іспанські фахівці підготували дуже неприємну новину для любителів кави. За словами вчених, у кавоварках, які розставлені у великих містах практично на кожному розі, з часом розвиваються досить небезпечні для здоров’я бактерії. Результати цікавого дослідження були опубліковані в науковому інтернет-журналі «Scientific Reports».

«Ми з колегами звернули увагу, що в наші дні кавоварки знаходяться в широкому вжитку, так як дозволяють любителям ароматного напою заощадити час і гроші. І в той же час належного обслуговування ці апарати не отримують, тому ми вирішили перевірити їх на наявність шкідливих бактерій», — прокоментував один із співробітників університету Валенсії.

Дослідникам вдалося з’ясувати, що у використаній кавовій гущі з часом можуть розвинутися мікроорганізми подібні ацинетобактеріям і бацилам, яких не вбиває ні висока температура, ні антибактеріальна властивість зерен кави. Тому вчені порадили якомога частіше уникати використання таких апаратів та не економити на своєму здоров’ї.

 
Loading...
comments powered by HyperComments