Главная / Фото / Екстремальна інсталяція в пустелі Мохаве (фото)

Екстремальна інсталяція в пустелі Мохаве (фото)

Інсталяція в пустелі Мохаве від знаменитого Енді Льюїса

6defb573e913fdecf48e98daaff6d847

Під час нещодавнього святкування Дня подяки, улюбленого американського свята, група бейсджамперів, хайлайнерів та просто небайдужих до екстремальних видів спорту добровольців, встановили п’ятикутний гамак на висоті сто двадцять метрів над пустелею Мохаве в штаті Юта на південно-заході США. Незвичайна інсталяція отримала назву Mothership Space Net Penthouse і проіснувала лише один день.


Екстремальна інсталяція в пустелі Мохаве в США

Екстремальна інсталяція одразу припала до душі всім любителям полоскотати собі нерви. Кожен в той день зміг знайти застосування кольоровому гамаку: канатохідці відчували його сіті на міцність, бейсджампери стрибали з парашутом через отвір в самій його середині, а спортсмени-параглайдеры літали неподалік у висхідних потоках повітря.


Незвичайний кольоровий гамак в пустелі Мохаве став на один день улюбленим місцем екстремалів

Придумав інсталяцію з різнобарвним гамаком знаменитий американський канатоходець, бейсджампер і екстремал Енді Льюїс (Andy Lewis), звиклий випробовувати долю. Для установки Mothership Space Net Penthouse Енді залучив п’ятдесят чоловік, які змогли встановити конструкцію тільки через три дні напруженої роботи.


Інсталяція з гамаків в серці пустелі Мохаве — оригінальна задумка екстремала Ендрю Льюїса

Ось що говорить про інсталяцію Брайан Мосбо (Brian Mosbaugh), фотограф проекту: «Без сумніву, наш перформанс був одним з найбільш унікальних. Проект допоміг підтримати старі відносини, зав’язати нові, а також привернути увагу до екстремальних видів спорту. Спортсмени та аматори отримали величезне задоволення і, на щастя, під час виконання складних трюків ніхто не постраждав».

Натхнення: vsefakty.com

 

 
comments powered by HyperComments