Главная / Екологія / Електрику для заводу Volvo виробляють зі сміття

Електрику для заводу Volvo виробляють зі сміття

Всю електрику для складального виробництва New River Valley компанії Volvo в Дубліні (штат Вірджинія) тепер виробляється енергетичними установками, що працюють на метані. Це дозволило звести до нуля викиди вуглекислого газу в атмосферу.

SONY DSC

Для виробництва електрики на потреби заводу використовується газ, який надходить з 13 сміттєвих полігонів. Варто відзначити, що в 2013 році при виробництві електроенергії шляхом спалювання викопного палива в атмосферу було викинуто 36 650 тонн вуглекислого газу.

Ми пишаємося тим, що прихильність компанії Volvo принципам сталого розвитку виражається не тільки в тому, що ми виробляємо вантажівки з економічними двигунами. Наші покупці можуть бути впевнені в тому, що ми прагнемо використовувати енергоефективні технології на кожному етапі виробництва, - заявив Геран Нюберг, президент північноамериканського підрозділу Volvo Trucks з маркетингу та продажу.

На паркувальному комплексі заводу встановлені сонячні батареї, а освітлення в нічний час здійснюється за рахунок вітряної турбіни.

Читайте також: Електрична дорога Volvo — відео

В результаті заходів з енергозбереження, проведених на заводі NRV, підприємство було сертифіковане за міжнародним стандартом ISO 50001, а також отримало сертифікат Superior Energy Platinum, який видає Міністерство енергетики США.

Натхнення: greenevolution.ru

 
comments powered by HyperComments