Главная / Здоров'я / Електронні сигарети не допомагають кинути палити в довгостроковій перспективі

Електронні сигарети не допомагають кинути палити в довгостроковій перспективі

 
 

Електронні сигарети не є ефективними в довгостроковій перспективі у наданні допомоги людям, що бажають кинути палити, кажуть канадські вчені з університету Торонто.

1b7400ef74bacb5d6f79187dd2f9d863

Було встановлено, що після переходу з тютюну на електронні сигарети електронні прилади не допомагали курцям позбутися шкідливої звички, і через 3-6 місяців вони знову починали палити. Фактично, електронні сигарети були не краще, ніж нікотинові пластирі або фальшиві електронні сигарети, але з набагато більш шкідливими побічними ефектами впливу.

Читайте також: 

Дані висновки були зроблені на підставі аналізу 22 досліджень з участю 2223 людина, в ході яких вивчали безпеку електронних сигарет, їх ефективність і побічні ефекти. Фахівці виявили, що користувачі електронних сигарет почали палити знову протягом 6 місяців, а пристрої викликали побічні ефекти, такі як сухий кашель, першіння в горлі і утруднене дихання.

У світлі отриманих результатів сьогодні експерти радять курцям, які бажають кинути палити, використовувати інші допоміжні методи, наприклад пластирі, до тих пір, поки не будуть проведені додаткові дослідження щодо ефективності електронних сигарет.

Натхнення: healthvesti.com

 
comments powered by HyperComments