Главная / Технології / Epson представила нові принтери для сублімаційного друку

Epson представила нові принтери для сублімаційного друку

Компанія Epson представила два нових принтера для сублімації ( перенесення фотографій та зображень на метал, дерево та тканину — cikavosti.com) широкоформатного друку серії Epson SureColor SC-F. Інноваційні чотирьохкольорові сублімаційні широкоформатні принтери Epson SureColor SC-F6000/F7000 дозволяють створювати зображення на різних матеріалах, включаючи текстиль.

Принтери оснащені оригінальною друкованою головкою Epson Micro Piezo TFP ®, що забезпечує точне тиражування зображень, його довговічність. За якість друку відповідають нові чорнила Epson UltraChrome DS на водній основі. Зображення на тканині, створені за допомогою принтерів Epson SureColor SC-F, не схильні вицвітати і стійкі до витирання та іншим впливам. Пристрої можуть використовуватися для перенесення зображень на сувенірну продукцію, дерево і метал.

У Epson SureColor SC-F7000 передбачена автоматична підмотка носіїв.

Принтери забезпечують друк з дозволом 720 х1440 dpi і швидкістю друку від 16 до 63 м2 / ч (Epson SureColor SC-F6000) та від 16 до 57 м2 / ч (Epson SureColor SC-F7000) (стандартна швидкість для виробничого режиму з печаткою в два проходи — 30 м2 / ч).

За словами продакт-менеджера по широкоформатному обладнанню московського представництва компанії Epson Олени Рудневской, принтери підходять для сублімаційного виробництва на текстилі невеликих партій.

 
comments powered by HyperComments