Главная / Здоров'я / Фахівці попереджають про різке зростання епідемії ожиріння до 2030 року

Фахівці попереджають про різке зростання епідемії ожиріння до 2030 року

 
 

Представники Всесвітньої організації охорони здоров’я попереджають, що до 2030 року криза ожиріння досягне величезних розмірів», торкнувшись європейських країн. Згідно з прогнозом, майже три чверті британських чоловіків і дві третини жінок будуть важити дуже багато в найближчі 15 років.

6105c6883d50d0e65eb2861665c058b6

За словами фахівців, у 2030 році частка тих, хто страждає ожирінням і надмірною вагою людей зросте до 89%. Найвищий рівень ожиріння у Європі буде спостерігатися в Іспанії, Греції, Чехії та Польщі, які обженуть сьогоднішнього лідера – Великобританію. В даний час 59% британських жінок мають надмірну вагу, у тому числі 26% з них страждають ожирінням. Серед чоловіків – 70% мають надлишкову вагу і 26% з них страждають ожирінням. Тільки одна з 53 досліджених країн, Нідерланди, за прогнозами, буде мати найменшу кількість огрядних чоловіків і жінок у 2030 році.

Читайте також: 

За словами фахівців, ожиріння забирає роки життя, підвищуючи ризик передчасної смерті, а також призводить до розвитку таких смертельних захворювань, як діабет і рак. До способів боротьби з ожирінням, насамперед, слід віднести правильне харчування, підтримання фізичної активності та введення податку на фаст-фуд і газовані напої, вважають експерти.

Натхнення: healthvesti.com

 
comments powered by HyperComments