Головна / Здоров'я / Фахівці радять замість ІМТ вимірювати співвідношення об’єму талії до зросту

Фахівці радять замість ІМТ вимірювати співвідношення об’єму талії до зросту

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
   

Використання мотузки або сантиметрової стрічки для вимірювання своїх пропорцій може працювати набагато краще, ніж вимірювання індексу маси тіла (ІМТ), вважають британські експерти з Університету Оксфорд Брукс.

183c9744fabd3f6a50b9c093cca6d9b7

Нове дослідження показало, що вимірювання зросту і подальший поділ його навпіл дозволяє отримати окружність талії, що допомагає оцінити наявність зайвої ваги.

http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299
В даний час медичні працівники використовують ІМТ, щоб з’ясувати, чи знаходиться пацієнт в небезпеці через своєю вагу. Але недоліком вимірювання ІМТ є те, що він не бере до уваги вага м’язів, яких значно більше, ніж ваги жиру. Даний тест може переоцінити небезпеку ожиріння для людей з важкими кістковими структурами або великою м’язовою масою або недооцінити ризик для людей, які мають велику кількість жиру на животі.

Читайте також: 

Міжнародні дослідження показали, що людина має більш низький ризик розвитку серцево-судинних захворювань, якщо об’єм талії складає менше половини його росту. За словами британських експертів, вимірювання відношення об’єму талії до зросту є більш точним інструментом для оцінки ризику розвитку ожиріння, ніж вимір ІМТ. Дане співвідношення не повинно перевищувати 0,5 для здорової людини.

Дослідження майже 3000 16-літніх молодих людей показало, що учасники, у яких було виявлено наявність надмірної ваги даними способом, були класифіковані як здорові з допомогою тесту ІМТ.

Натхнення: healthvesti.com

 
Loading...
comments powered by HyperComments