Главная / Людина / Фахівці розробили сонцезахисний крем, який не проникає в шкіру

Фахівці розробили сонцезахисний крем, який не проникає в шкіру

Американські фахівці з Єльського університету використовували наночастинки для розробки сонцезахисного крему, який не проникає в шкіру, усуваючи серйозну небезпеку для здоров’я, пов’язану із застосуванням звичайних кремів з супермаркету.

98167d27c5962ca5e5b9f9d4078f55c8

Більшість комерційних сонцезахисних кремів добре запобігають сонячним опікам, але вони можуть проникнути глибше поверхні шкіри і потрапити в кровотік. Там ці косметичні засоби можуть викликати різні гормональні побічні ефекти і навіть сприяти розвитку раку шкіри, для захисту від якого вони призначені.

Американські вчені розробили новий крем для засмаги з використанням біоадгезивних наночастинок, який залишається на поверхні шкіри. Ці наночастинки досить великі, тому не можуть проникнути глибше поверхні шкіри, відзначають фахівці, і досить липкі, тому не можуть проникнути навіть у волосяні фолікули, які є відносно відкритими. Використовуючи мишачу модель, дослідники перевірили крем на здатність захищати шкіру від прямих ультрафіолетових променів і запобігати сонячні опіки, і результати виявилися успішними.

Натхнення: healthvesti.com

 

 
comments powered by HyperComments