Главная / Земля / Фанатики планували підірвати «кліматичний випромінювач» HAARP в США

Фанатики планували підірвати «кліматичний випромінювач» HAARP в США

Поліція США заарештувала зловмисників, які планували атаку на установку HAARP на Алясці, щоб «визволити людські душі». Проект з дослідження іоносфери ВПС США неодноразово ставав центром різних конспірологічних теорій, то поставав у ролі кліматичної зброї або випромінювача, здатного впливати на розумовий і психологічний стан людей на всій планеті.

408e3ea4d9de700544fc0654da7ab9de
Двоє злочинців були заарештовані працівниками офісу шерифа в окрузі Коффі в штаті Джорджія. При обшуку за місцем проживання у них був виявлений цілий арсенал вогнепальної зброї, включаючи штурмові гвинтівки AR-15 c барабанними магазинами, пістолети системи Glock, снайперську гвинтівку Remington і велика кількість боєприпасів.

Шериф і його помічники вийшли на слід зловмисників, розслідуючи справу про торгівлю наркотиками. Накробізнес фінансував план підозрюваних по нападу на науково-дослідний центр в Алясці. Один з детективів, які ведуть справу, повідомив, що на допиті обидва затримані зізналися в тому, що «Господь наказав» їм знищити машину, яка тримає в полоні душі, щоб вони могли стати вільними.


«Вони хотіли підірвати установку. В їх план входило викрадення одного з учених, машину і пропуск якого вони б використовували для проникнення на територію проекту», — додав детектив.

Марміан Граймс, представник Аляскінського університету Фейрбенкса (UAF), якому ВПС США в 2015 році передали управління проектом, розповіла, що пошкодити HAARP погрожували і раніше, однак так далеко ще ніхто не заходив.

«Ми дуже вдячні правоохоронним органам Джорджії за те, що вони змогли вчасно затримати зловмисників. Навколо нашої діяльності виникає багато чуток і усіляких теорій змови, але важливо пам’ятати, що насправді ми просто займаємося науковою діяльністю», — слова представника UAF.

Підозрюваним були пред’явлені звинувачення в незаконному зберіганні і обігу наркотиків і зброї.

Науково-дослідний проект з вивчення іоносфери і полярних сяйв HAARP був запущений в 1997 році під керівництвом ВПС США. Антенне поле, розташоване в Гакон, штат Аляска, здатне генерувати електромагнітні хвилі, які фокосуються в певній точці іоносфери, потужністю до 4,8 мегават.

З моменту запуску проект неодноразово ставав центром уваги конспірологів, які вважають, що HAARP здатний модифікувати погоду, створюючи землетруси і урагани, виводити з ладу супутники і засоби зв’язку та контролювати розум людей.

 

 
comments powered by HyperComments