Главная / Земля / Фастфуд знищує бактерії, що сприяють швидкому обміну речовин

Фастфуд знищує бактерії, що сприяють швидкому обміну речовин

 
 

Згідно з результатами дослідження, проведеного британським вченим, професором генної епідеміології з Королівського коледжу в Лондоні Тімом Спектором, регулярне харчування в ресторанах швидкого харчування здатне вбити в шлунку людини всі кишкові бактерії, які відповідають за процеси метаболізму. В результаті людина спочатку швидко поправляється, а потім – страждає ожирінням.

eab91429d989bd7fa848f7a16f99e383

Ціла книга, присвячена травленню і різним мікроорганізмам нашого шлунка, під назвою «Міфи дієти» вийшла у світ минулого тижня, пише газета The Sunday Times. Її автор, професор Тім Спектор довгий час займався дослідженням впливу шкідливої їжі, бургерів, картоплі фрі, нагетсів і чіпсів на мікрофлору кишечника. Одне з його останніх досліджень довело, що фастфуд просто вбиває в кишечнику ті мікроорганізми, які допомагають швидше перетравлювати їжу, засвоювати корисні ферменти і як можна швидше позбуватися від «сміття».

http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299
В якості піддослідного для експерименту вчений генетик обрав свого сина, якого протягом 10 днів годував в одному з ресторанів швидкого харчування – бургерами, курячими наггетсами і поїв колою.

«Перед початком експерименту мого батька – фастфудної дієти – в моєму кишечнику було близько 3,5 тисяч видів бактерій, – розповідає син вченого Том Спектор, студент факультету генетики, який погладшав за 10 днів на 2 кілограми. – За час дієти я розгубив близько 1,3 тисяч видів бактерій».

«У мікробів – погана репутація, але насправді, тільки кілька мільйонів їх видів можуть завдати шкоди, тоді як більшість з них – вкрай важливі для нашого здоров’я. Мікроби відповідають не тільки за наше травлення, вони допомагають нам контролювати калорії, які ми поглинаємо, і забезпечують нас життєво важливими ферментами і вітамінами», – розповідає вчений.

Читайте також: 

Дослідження Спектора лише підтвердило теорію, яку він висунув трохи раніше, – від балансу бактерій у кишечнику залежить загальне здоров’я людини. Дисбаланс призводить до різного роду захворювань, у тому числі діабету, ожиріння, хвороб серця і старечого недоумства. Частково, збалансованість мікроорганізмів – питання спадкове, однак в переважній більшості випадків проблема надмірної ваги криється все-таки в
неправильному способі життя, шкідливої їжі і малорухливості.

Натхнення: earth-chronicles.ru

 
comments powered by HyperComments