Головна / Людина / Фінські вчені назвали ідеальний вік жінок

Фінські вчені назвали ідеальний вік жінок

 

Група вчених з Академії Або у Фінляндії провела дослідження, спрямоване на визначення найпривабливішого віку представниць прекрасної половини людства для чоловіків. Для участі в експерименті, що проводився за державної підтримки, були запрошені 12500 фінів.

26-11-14-foto-cikavosti550x309-1

У ході дослідження було встановлено, що чоловікам подобаються представниці слабкої статі у віці 20 — 30 років. Цікавий той факт, що хлопці у віці до 20 років вважають більш привабливими жінок, які старші них самих, а чоловікам у віці 30 років і старше подобаються дівчата молодші.

На думку вчених, такий вибір обумовлений еволюційними факторами, так як пік дітородного віку слабкої статі припадає саме на третій десяток років. Навіть якщо чоловік не бажає мати з жінкою загальних діток, то на підсвідомому рівні він все одно вибирає ту, яка може народити здорових спадкоємців.

Читайте також: Топ 10 речей, які чоловіки не люблять у жінках

Щодо самих жінок, то вони не так вже рішучі у виборі віку статевого партнера. Вони вважають, що чоловік може бути їх однолітком або трохи старшим. Дослідники також вважають, що такий вибір обумовлений еволюційною моделлю відтворення роду і турботи про своє потомство.

Цікаво, що на практиці у фінських жінок більш виграшне становище порівняно з чоловіками: фінки, будучи в будь-якому віці, можуть вибрати чоловіка, найбільш відповідного для себе, а фінські чоловіки, які прагнуть до романів з молоденькими 20-річними дівчатами, вже дуже обмежені у фактичному виборі.

Натхнення: megamedportal.ru

 
Loading...
comments powered by HyperComments