Главная / Людина / Фізична активність здатна омолоджувати мозок

Фізична активність здатна омолоджувати мозок

 
 

Регулярні фізичні вправи в старості можуть допомогти зберегти молодість мозку. Вивчення майже 1000 пенсіонерів показало, що фізична активність може омолодити мозок на 10 років.

86831a96fb96fe990edac1c37c289712

Дослідники з Університету Майамі опитали 866 осіб із середнім віком 71 рік про виконування ними фізичних вправах, після чого розділили добровольців на дві групи. Одна група з низьким рівнем активності не виконувала ніяких вправ або займалася легкими фізичними вправами на кшталт ходьби і йоги, в той час як група з високим рівнем активності дотримувалася більш напружених тренувань, наприклад, аеробіки та бігу.

Чоловіки і жінки пройшли когнітивні тести на оцінку навичок мислення і пам’яті. Випробування були повторені через 5 років. Експерти виявили, що показники пам’яті та мислення погіршилися значно швидше у групі з низькою фізичною активністю. Різниця у віці мозку між двома групами була еквівалентна 10 років, повідомляють вчені. Важливо відзначити, що отримані результати зберігалися навіть після врахування інших факторів, які можуть вплинути на здоров’я мозку, в тому числі куріння і наявності надлишкової ваги.

Натхнення: healthvesti.com

 
comments powered by HyperComments