Главная / Технології / Forbes назвав найбільш цікаві стартапи 2015 року

Forbes назвав найбільш цікаві стартапи 2015 року

Представники Forbes озвучили найкращі стартапи поточного року. Всі компанії, які з’явилися лише недавно, зібрали за 2015 рік 120 млрд. доларів. Інформацію надав портал Forbes.

У поточному рейтингу видання розміщені 50 різних компаній, які, на думку фахівців, є кращими в цьому році. Одними з лідерів списку виявилися Uber і Theranos. Ще однією компанією, що потрапила в список, стала Uptaek . Дана організація була заснована в 2014 році в Чикаго. Одним з керівників компанії є співзасновник сервісу Groupon Бред Киуелл.

Відразу після початку своєї роботи стартап привернув пильну увагу з боку користувачів. В результаті за рік він зміг зібрати 45 млн. доларів. Експерти Forbes запевняють, що ця компанія представляє впевнену бізнес-модель своєї роботи. Корпорація Uptaek займається збором і аналізом даних для великих клієнтів.

Один із замовників, який також є інвестором, Uptaek надала платформу для оптимізації моделей співпраці з клієнтами. Представники Forbes також назвали деякі організації, які почали свою роботу відносно недавно, проте вже зараз мають серйозні перспективи. З них можна відзначити Bloc, Final, Snowball , а також багато інших.

Зазначимо, що Forbes щорічно публікує список успішних стартапів, які в майбутньому можуть мати хорошу перспективу на роботу. Вони враховують тільки ті компанії, які реально зацікавлені в роботі та розвитку своєї корпорації. Щорічно Forbes відзначає саме ті компанії, які показують хороший результат у зборі коштів.

 
comments powered by HyperComments