Главная / Різні цікавинки / Вибираємо фотоапарат

Вибираємо фотоапарат

2722_1_resizedЗ появою нових моделей смартфонів, багатьох користувачів перестало цікавити питання вибору фотоапарата. Багато телефонів забезпечені камерою з зумом і спалахом, в який вбудований непоганий фотоапарат зараз не проблема. Однак якщо техніка для виробництва хороших знімків має для вас велике значення, слід неодмінно віддати перевагу окремій моделі, основне призначення якої — увічнювати моменти життя в професійному для неї режимі.

Фотоаппараты в Николаеве, купити які ви можете в нашому інтернет-магазині, представлені різноманітністю моделей від провідних світових виробників. Тут ви знайдете і Samsung, і Nikon, і Sony, і багато інших моделей, від яких серце фотографа починає битися швидше. Є ви початківцем любителем, або впевнено осягаєте ази фотографічного мистецтва, можливо, ви просто хочете фотографічну техніку для створення знімків своєї сім’ї, друзів, подорожей і всього того, що відбувається у вашому житті. У будь-якому з цих варіантів вам знадобитися фотоапарат. Вибрати його буде набагато простіше, якщо ви будете робити це згідно наступних пунктів, підготовлених для вас інтернет-магазином техніки  Orion.

Роздільна здатність або кількість мегапікселів

Багато любителів відносяться до заповітних Мп як до єдиного мірила якості зображення, покладаючись, на те, чим більше мегапікселів, тим крутіший фотоапарат. Насправді це правда, адже чим вища деталізація одержуваного зображення, тим краща якість фотографії. Сучасні моделі представлені моделями 10,12,14 Мп, чого цілком достатньо для аматорів. Фотоапарати з роздільною здатністю від 22 Мп — професійні фотоапарати, розраховані на створення копій для широкоформатного друку.

Короткість зуму

Ця характеристика дозволяє техніці знімати віддалені зображення чітко. Чим вища короткість зуму, тим на більш віддаленій відстані ви зможете знімати окремі об’єкти, що необхідно для мандрівників або фотокореспондентів, але зовсім не обов’язково для аматорів. Стандартна короткість зума — 3-5. Професійна — починається від 10 і вище.

Тип акумулятора

Залежно від способу використання існує 2 види фотоапаратів: на акумуляторі і на батарейках. Якщо ви завжди маєте доступ до електроживлення, акумулятор — прийнятний варіант. Для мандрівників необхідні тільки фотоапарати на пальчикових батарейках, які можна змінити.

 
comments powered by HyperComments