Главная / Екологія / Французи кажуть «ад’є» пластиковому посуду

Французи кажуть «ад’є» пластиковому посуду

Париж вводить заборону на виробництво і використання пластмасового одноразового посуду

З 2020 року у Франції вводиться повна заборона на виробництво, продаж і використання одноразових тарілок, склянок, ложок, виделок і ножів.

Попередня заборона на виробництво пластикових тарілок і склянок вже діє, але магазинам даний час для реалізації запасів, а виробникам — для переналагодження обладнання, щоб почати випускати посуд з біологічно розкладних матеріалів.

З минулого липня у Франції заборонені до використання поліетиленові пакети, які, за свідченням екологів, не піддаються швидкому розкладу і наносять колосальну шкоду навколишньому середовищу. Подібна заборона на пластикові пакети діє і в інших країнах, зокрема у США. Проте Франція стала першою, де запроваджено повну заборону на пластиковий посуд, передає bfm.ru

Екологічні організації привітали рішення Парижа, сподіваючись, що воно не тільки зупинить забруднення природи, але і зменшить виділення тепла на сміттєпереробних підприємствах при переробці пластику.

Заборону спочатку передбачалося ввести з 2017 року, але міністр екології, сталого розвитку та енергетики Франції Сеголен Руайяль чинила опір цьому, вважаючи, що він обмежить права малозабезпечених французів, які використовують пластиковий посуд багаторазово в цілях економії.

Натхнення: greenevolution.ru

 

 
comments powered by HyperComments