Главная / Різні цікавинки / Французькі вікна: можливості та переваги

Французькі вікна: можливості та переваги

 
 

Останнім часом широкої популярності набуває такий елемент архітектурного дизайну як панорамні французькі вікна. Основна особливість цієї конструкції полягає в тому, що її скляна частина займає всю площу від підлоги до стелі. Цей фактор є причиною цілого ряду переваг, якими володіють алюмінієві вікна французького типу. Розглянемо, в чому полягають ці переваги, а також, де вони знаходять своє застосування.

1-05-03-2015-600-273

Свою назву французькі вікна вийшли завдяки тому, що вперше ця технологія була застосована в провінції Прованс, з її чудовими по своїй красі і оригінальності архітектурними конструкціями. Перші французькі вікна представляли собою досить дороге задоволення. Це пояснювалося тим, що велика площа скляної поверхні вимагала досить потужною і безпечної рами. Однак у зв’язку з тим, що універсальні алюмінієві конструкції з’явилися набагато пізніше, протягом тривалого періоду часу французькі вікна не були загальнодоступним архітектурним елементом.

Тим не менш, вже в першому десятилітті 21 століття ситуація значно змінилася на краще. Сьогодні можливість замовити такі панорамні вікна має кожен бажаючий. Для цього не потрібно великих витрат, завдяки чому вони знаходять широке застосування, як при будівництві комерційних об’єктів, так і в приватному котеджному будівництві. Популярність французьких вікон пояснюється цілим рядом важливих переваг, серед яких особливу важливість мають такі:

  • Максимальний панорамний огляд прилеглої місцевості.
  • Висока пропускна здатність сонячного світла, що дозволяє не тільки створити комфортну обстановку в приміщенні, але і значно скоротити витрати на оплату електроенергії.
  • Оптимальні декоративні властивості, що дозволяють дизайнерам повною мірою розкрити свої можливості і реалізувати ідеї.
  • Оптимальна система провітрювання / опалення, що дозволяє максимально використовувати природні ресурси для створення сприятливого мікроклімату в приміщенні.

Окремо слід додати, що при спорудженні французьких вікон алюмінієвий профіль є не тільки кращим, але, в більшості випадків, навіть єдиним варіантом. Справа в тому що тільки його міцність і надійність дозволяють витримувати високі навантаження, що надаються важким скляним полотном.

 
comments powered by HyperComments