Главная / Фото / Французький архітектор представив місто-скат

Французький архітектор представив місто-скат

 
 
Міст-скат — мегаполіс майбутнього.

В останні кілька років дизайнери різних країн все частіше представляють концептуальні проекти морських міст. Як правило, мова йде про фантастичні гігантські конструкції, які будуть борознити морські та океанічні простори і стануть місцем роботи і проживання тисяч людей. Один з таких проектів був представлений французьким дизайнером Жаком Роугірі.

Проект City of Meriens

На відміну від більшості концептів-попередників, французький проект City of Meriens призначений не для життя або розваги для людей, а для наукових досліджень. При габаритах 900х500 метрів, це місто зможе вмістити в себе десятки лабораторій, житлових і громадських приміщень в яких зможуть оселитися тисячі науковців, викладачів і студентів, які займаються океанологією. City of Meriens дозволить всім їм працювати прямо в море.

City of Meriens — місто і дослідна станція.

Згідно концепту, плавуче місто City of Meriens повинно бути абсолютно екологічно чистим. Рухатися воно буде за рахунок водяних турбін. Все необхідне для виживання і роботи знаходиться на ньому, City of Meriens буде отримувати з природних джерел. Прісна вода випаровуватиметься з морської, а електрика буде вироблятися генераторами, що працюють від сонячних батарей і водяних турбін.

Екологічно чисте місто

Крім усього іншого, плаваюче місто французького дизайнера буде портом для науково-дослідних кораблів і субмарин. На верхніх ровнях City of Meriens будуть розташовуватися вертолітні майданчики, прямо під якими будуть організовані ангари. Зроблені вони будуть за тим же принципом, за яким їх створюють на бойових авіаносцях.

Натхнення: www.ecobyt.ru

 
comments powered by HyperComments