Головна / Фото / Футуристичні ферми водоростей — порятунок планети

Футуристичні ферми водоростей — порятунок планети

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
 
 
Футуристична ферма водоростей.

Виставка Milan Expo 2015 здивувала всіх відвідувачів вельми цікавим вирішенням екологічних та енергетичних проблем сучасних міст. Сьогодні очевидно, що урбанізація в світі з кожним роком тільки посилюється: жителі з усієї країни, емігранти і біженці стягуються у великі міста в пошуках кращої долі. Все це призводить до того, що екологія міст стрімко погіршується. Рішенням можу стати міські ферми водоростей.

Цікавий ракурс.

Вирішити цю проблему вже в найближчому майбутньому можливо зможуть футуристичні міські ферми водоростей. Ці водорості можуть виконувати відразу кілька завдань, в залежності від свого виду.

Фрагмент стелі.

Всі водорості можуть використовуватися для переробки вуглекислого газу в кисень, вони можуть бути використані для виробництва біологічно чистого палива.

На дні морському.

Деякі види водоростей можна використовувати для утилізації небезпечних хімічних елементів і навіть деякого сміття. Субстанція з водоростей може бути використана і для вирішення продуктової кризи, так як багато хто з їх видів цілком їстівні.

Milan Expo-2015.

Важливо те, що все, що необхідно для зростання водоростей дуже легко дістати або зробити. Сонячного світла в містах в надлишку, водоростям потрібна також вода та спеціальний розчин з корисними елементами. Поміщені водорості будуть в спеціальні трубки і контейнери.

Ферма хоч куди.

Встановлювати такі ферми можна буде всередині будівель, прямо на вулицях або ж підвішувати на будівлі у вигляді химерних декоративних конструкцій.

Стенд павільйону Milan Expo-2015.

Розроблено проект «водрослевых» дерев для міст майбутнього британською студією дизайну ecoLogicStudio. На сьогоднішній день одне таке дерево з водоростями вже зібрано і представлено на загальний огляд. Система успішно функціонує вже кілька тижнів.

Натхнення: www.ecobyt.ru

 
Loading...
comments powered by HyperComments