Главная / Ґаджети / Galaxy S7 і Galaxy S7 Edge представили в новому кольорі

Galaxy S7 і Galaxy S7 Edge представили в новому кольорі

Щоб компенсувати збиток, нанесений відкликанням цілої лінійки смартфонів Note7, компанія «Samsung» зосередилася на просуванні іншої своєї розробки – Galaxy S7 і Galaxy S7 Edge. Розробник значно збільшив обсяг виробництва даних флагманів і періодично випускає їх в нових колірних варіантах.

6b61d3e721b89eda664ad34a54523b57

Як відомо, не так давно на ринок вийшла модель в кольорі Blue Coral, яка припала до смаку багатьом покупцям. Однак на цьому компанія вирішила не зупинятися і сьогодні представила S7 з 32 Гб вбудованою внутрішньою пам’ятю в новому ексклюзивному образі – Pink Blossom.

Поки не відомо, чи буде в такому кольорі випущена й інша модифікація S7 Edge і чи надійде вона на інші ринки продажу, крім корейського. Але що стосується вартості даного варіанту ґаджета, то вона абсолютно нічим не відрізняється від цінового показника інших колірних рішень моделі.


Експерти пророкують новому образу Samsung S7 високу популярність, як і моделі в кольорі Blue Coral, особливо серед жіночої половини користувачів. Свіжі фото Samsung Pink Blossom вже доступні для перегляду.

Натхнення: mobnovelty.ru

 

 
comments powered by HyperComments