Главная / Людина / Генетики розповіли про те, як відбувався процес природного відбору

Генетики розповіли про те, як відбувався процес природного відбору

Група співробітників з міжнародних клінічних установ здійснила унікальний у своєму роді експеримент.

29aad061734ed17f1cc5dc47b9dea02e

Зазначається, що команда науковців змогла встановити, як саме відбувався процес природного відбору. На думку лікарів, завдяки отриманим відомостям генетики зможуть більш детально вивчити еволюційні механізми, діючі в суспільстві. Слід зауважити, що здійснення випробувань відбувалося з метою виявлення народів, які зробили найбільш сильний вплив на формування зовнішності сучасних чоловіків і жінок.

Відзначається, що за основу ініціатори експериментів взяли ДНК 230 давніх хлопців і дівчат, які проживають в Малій Азії, Європі та Сибіру. Крім того, вони вивчили 83 геному, які раніше були нікому не відомі. В ході проведення аналізу фахівці порівнювали дані матеріали з спадковими компонентами сучасних юнаків і дам. Виявилося, що розвиток землеволодіння стало зароджуватися після розселення племен з Близького Сходу.

Таким чином, люди північної Європи еволюціонували в більш високих чоловіків і жінок. Світла шкіра була виявлена у давніх сіверян, а синій колір очей – у мисливців, що мешкають в Європі.

Натхнення: healthvesti.com

 

 
comments powered by HyperComments