Главная / Технології / Годиник передбачить час смерті з точністю до секунди

Годиник передбачить час смерті з точністю до секунди

Чи готові ви морально до того, щоб дізнатися час власної смерті. Цей годинник здатний передбачити його з точністю до секунди, як запевняє їх творець.

Годиник передбачить час смерті з точністю до секунди

Годинники Tikker, створені швейцарським винахідником Фредріком Колтінгом, пророкує час смерті людини. Для того щоб отримати цю інформацію, необхідно відповісти на цілу серію питань, що стосуються вашого здоров’я. Потім на дисплеї з’являється той час, який вам залишилося прожити на землі — в роках, днях, годинах, хвилинах і навіть секундах. Зворотний відлік запускається, і цей механізм являє собою як би наочну ілюстрацію популярного образу «цокаючих годин «, як уособлення плинного життя . Тепер ми можемо з точністю до секунди знати, скільки нам залишилося.

Незважаючи на страшну перспективу визначення часу смерті, сам винахідник називає своє дітище «Щасливі години». Він вважає, що цей пристрій дозволить людині насолоджуватися кожним моментом, який йому залишилося прожити. Правда, для точності прогнозу потрібно максимально відверто відповідати на питання, розповідаючи не тільки про шкідливі звички, на зразок куріння і алкоголю, але про найменші алергії і хронічних хворобах, а також про недуги найближчих родичів.

«Уявіть собі, що вам відвели всього 1 рік життя, — говорить Фредрік Колтінг. — Як ви зміните своє життя? Адже всім нам дається певний термін, і перспективу смерті навряд чи хтось стане заперечувати. Нам лише потрібно навчитися цінувати той час, що у нас є, кожен день і кожен час. Ідея створення годинника прийшла мені в голову після смерті дідуся. Я занадто мало часу приділяв йому, думаючи, що він буде жити дуже довго «.

Натхнення: www.medikforum.ru

 
comments powered by HyperComments