Главная / Людина / Гомосексуалізм може почати розвиватися в утробі матері

Гомосексуалізм може почати розвиватися в утробі матері

Канадські вчені з Університету Торонто вважають, що гомосексуалізм може почати розвиватися в утробі матері, і ймовірність його виникнення залежить від кількості старших братів у чоловіка. Згідно з отриманими даними, чим більше у чоловіка старших братів, тим більше у нього шансів стати геєм в подальшому житті. Фахівці стверджують, що у жінки, яка народила синів, виникає імунна реакція при кожній вагітності хлопчиком, і ця реакція може змінити мозок майбутньої дитини. При цьому автори підкреслюють, що у поясненні причин розвитку гомосексуалізму задіяно кілька факторів, і імунна відповідь є однією з них.

Ймовірність того, що будь-який хлопчик буде геєм, оцінюється приблизно в 3%, але для хлопчиків, у яких є три старших брата, шанси подвоюються до 6%. У той час як у дівчаток є дві Х-хромосоми, у хлопчиків є Х-хромосома та Y-хромосома. Саме Y-хромосома створює біологічні відмінності між статями і викликає імунну реакцію у матері. У відповідь на наявність хлопчика організм матері реагує на Y-хромосому і створює антитіло, зване anti-NLGN4Y. Після народження синів жінка має великий запас даних антитіл, які можуть вплинути на розвиток мозку більш пізніх дітей чоловічої статі.

За словами експертів, ймовірність розвитку гомосексуалізму стає все більш імовірною з кожним наступним народженням хлопчика, так як у більш пізніх дітей змінюються структури мозку, що лежать в основі сексуальної орієнтації.

Натхнення: healthvesti.com

 
comments powered by HyperComments