Главная / Технології / Google створила нове покоління смарт-окулярів

Google створила нове покоління смарт-окулярів

 
 

За даними ЗМІ, почалися пробні поставки другого покоління комп’ютеризованих окулярів Google Glass. Цей продукт знаходиться на експериментальній стадії і не призначений для комерційного використання.

25-02-15-foto-600x335-1

У січні 2015 Google вирішила припинити програму Glass Explorer, в рамках якої «розумні» окуляри продавалися за ціною 1500 доларів. Пристрій зник з продажу, після чого з’явилися чутки про те, що компанія визнала першу версію продукту недостатньо успішною, вирішивши зайнятися новим поколінням.

Читайте також: Google Glass дозволить солдатам стріляти з-за рогу

Як повідомляє техносайт 9to5Google, нова модифікація смарт-окулярів Google Glass знаходиться в стадії ранньої розробки. Перші прототипи виробу продемонстровані обмеженому колу партнерів Google. Джерело не уточнило, чи йде мова про доопрацьовану версію Google Glass або про принципово нову модель.

Ринок комп’ютеризованих окулярів і шоломів поступово розширюється. Зараз там присутні такі компанії, як Oculus VR (Oculus Rift), Sony (Project Morpheus, SmartEyeglass), Samsung (Gear VR) і Microsoft (HoloLens). За чутками, новим учасником цього ринку стане Apple.

Натхнення: dailycomm.ru

 
comments powered by HyperComments