Главная / Здоров'я / Гори допоможуть в боротьбі з ожирінням

Гори допоможуть в боротьбі з ожирінням

 
 

Під час тривалого дослідження група фахівців з’ясувала, що врятуватися від ожиріння, допоможе зміна місця проживання, а саме переїзд в гори. Результати своїх досліджень автори роботи представили у Празі на Європейській конференції щодо проблем ожиріння.

4a56461ce792cc92ec82559e2e28ad57

Зокрема, дослідники протягом 8,5 років спостерігали за життям 9300 добровольців, якими стали іспанські випускники Вузів. В рамках дослідження всі учасники залежно від висоти розташування їхніх будинків над рівнем моря були розділені на три групи. Так у першу групу увійшли учасники, які проживають нижче 125 м, другу – від 125 до 450 м, в третю – вище 450 м. В результаті за час проведення дослідження 2100 добровольців набрали зайві кілограми.

Читайте також: 

Проаналізувавши отримані результати, з’ясувалося, що у людей, будинки яких розташовувалися досить високо, шанс заробити ожирінні скорочувався приблизно на 13%. Вчені відзначають, що висота розташування їх жител становила приблизно 450-500 м над рівнем моря.

Вчені вважають, що причиною цього всього є не тільки постійна ходьба в гору, але і низький рівень кисню у повітрі на такій висоті. Це сприяє зниження почуття голоду, що знижує ризик набору зайвих кілограмів.

Натхнення: www.megamedportal.ru

 
comments powered by HyperComments