Главная / Гумор / Горілка врятувала життя англійському котові

Горілка врятувала життя англійському котові

 
 

У британському Північному Йоркширі ветеринари дві доби накачували домашню кішку горілкою, повідомляє The Daily Mirror. Хулігани на вулиці облили тварину антифризом, і лікар порадив переляканим власникам нейтралізувати дію токсинів міцним алкоголем. Лікування виявилося ефективним.

foto_cikavosti_25.10.2014-04_resized

Власники кішки Міссі були здивовані запропонованим лікуванням, проте погодилися залишити вихованку в клініці, де їй негайно почали робити крапельниці з горілкою.

Читайте також: Коти-злодюжки, спіймані на місці злочину

«Міссі була «смертельно» п’яна. За два дні в стаціонарі їй влили півлітра горілки. Вона намагалася встати, але тут же падала; не могла сфокусувати погляд, паща була відкрита, як в оскалі », — розповіли власники.

Після курсу лікування горілкою кішка повністю одужала і її забрали додому.

Як пояснив лікар, етанол у складі міцного алкогольного напою — найкращий антидот проти токсичного засобу. Антифриз, пояснив зооексперт, смертельно небезпечний для представників сімейства котячих.

У британському Північному Йоркширі ветеринари дві доби накачували домашню кішку горілкою, повідомляє The Daily Mirror. Хулігани на вулиці облили тварину антифризом, і лікар порадив переляканим власникам нейтралізувати дію токсинів міцним алкоголем. Лікування виявилося ефективним. Власники кішки Міссі були здивовані запропонованим лікуванням, проте погодилися залишити вихованку в клініці, де їй негайно почали робити крапельниці з горілкою. Читайте також: Коти-злодюжки, спіймані на місці злочину «Міссі була "смертельно" п'яна. За два дні в стаціонарі їй влили півлітра горілки. Вона намагалася встати, але тут же падала; не могла сфокусувати погляд, паща була відкрита, як в оскалі », - розповіли власники. Після курсу лікування горілкою…

Обзор

Рейтинг пользователей Будьте первым !
 
comments powered by HyperComments