Главная / Здоров'я / Гострий нюх є причиною розвитку ожиріння

Гострий нюх є причиною розвитку ожиріння

 
 

 

Команда провідних експертів з Великобританії прийшла до висновку, що гострий нюх є ще однією причиною, що впливає на ймовірність появи надлишкової маси тіла.

6dec96ebaed39dec62d22e9d502a3d3b

За словами авторів дослідження, існує безліч факторів, які так чи інакше впливають на ризик розвитку ожиріння. Нещодавно здійснені досліди показали, що вміння людей сприймати і відчувати запах приготованих страв, може згубно позначитися на їхньому здоров’ї. Іншими словами, надмірне споживання продуктів харчування стимулює людину на збільшення кількості з’їдених інгредієнтів.

Читайт також: 

Слід зауважити, що в ході реалізації випробувань медики задіяли 40 респондентів. Всі добровольці були розподілені на 2 категорії: 20 осіб страждали ожирінням, а інші учасники – мали здорову вагу. Жоден з випробуваних не вживав алкоголю і не палив. Під час реалізації першого етапу чоловіки і жінки нюхали спеціальну пробірку з харчовим ароматизатором чорного гіркого шоколаду.

Після цього, респонденти оцінювали запах ще 10 пробірок з різною концентрацією продукту. З’ясувалося, що більше половини добровольців, які мають проблеми з метаболізмом, поставили найвищі оцінки ще в ході проведення першого тесту.

Натхнення: healthvesti.com

 
comments powered by HyperComments